Neděle, 24 Červenec, 2016
Úvod Aktuálně

AMERIČTÍ ROCKEŘI DAUGHTRY PŘIVEZOU V BŘEZNU DO PRAHY NOVÉ ALBUM PDF Tisk Email

 

altDo hudební historie se zapsali hned při vydání debutového alba, které se v Americe stalo nejprodávanější deskou roku. S druhou nahrávkou tento nevídaný úspěch zopakovali! 16.března přivezou Daughtry do pražského klubu Roxy novinku Baptized.

Vstupenky jsou k zakoupení v distribuční síti Eventim (www.eventim.cz) za 590 korun.

No.1 album dvakrát po sobě

Chris Daughtry zahájil hudební kariéru v American Idol v roce 2006. Přestože nezvítězil, okamžitě po opuštění soutěže založil kapelu, jíž propůjčil své příjmení a která ještě v témže roce debutovala eponymním albem. To stanulo na prvním místě v přehledu TOP 200 časopisu Billboard a s více než čtyřmi milióny prodaných kusů se stalo nejen nejprodávanějším albem roku 2007 ve Spojených státech, ale také nejúspěšnějším debutem v historii monitorovacího systému Soundscan. Z desky vzešly čtyři TOP 20 hity, včetně TOP 5 písní It's Not Over a Home. V roce 2009 Daughtry vydali druhou nahrávku Leave This Town, na níž autorsky spolupracovali i Chad Kroeger z Nickelback nebo Ben Moody z Evanescence a která kapelu opět katapultovala na samý vrchol Billboard TOP 200. Zároveň stejně jako její předchůdce získala titul nejprodávanějšího alba roku na americkém trhu. Včetně třetí desky Break The Spell, která debutovala v Billboard TOP 200 v první desítce, prodali Daughtry přes 7 miliónů alb v podobě fyzických nosičů a více než 20 miliónů desek a 53 miliónů skladeb digitálně. Dlouhému výčtu jejich ocenění kraluje pět American Music Awards, dvě ceny World Music a čtyři nominace na Grammy Awards.

 

Celý článek...
 
FESTIVAL AERODROME SE USKUTEČNÍ LETOS V PRAZE DVAKRÁT - V ČERVNU A ČERVENCI PDF Tisk Email

 

altV červnu přiveze AVENGED SEVENFOLD, ROBA ZOMBIEHO a MEGADETH

Červencovému Aerodromu, který přiveze do Prahy Metallicu, bude o měsíc dříve předcházet stejnojmenný druhý festival. "Ten nabídne 17.června vystoupení trojlístku Avenged Sevenfold, Roba Zombieho a Megadeth", oznámily dnes pořádající agentury Nova Music a Dolphin Touring.

Vstupenky jsou k zakoupení od dnešního dne na www.eventim.cz/aerodrome-festival a www.ticketportal.cz za 990 korun k běžnému stání a za 1390 Kč k stání u pódia.

Návštěvníci si mohou vstupenky zakoupit na každý festival zvlášt nebo využít zvýhodněné cenové nabídky za lístky na oba festivaly. Tzv. kombinované vstupné je k dispozici výhradně v síti Eventim.

Oba festivaly se uskuteční stejně jako loňský první ročník, na který zavítalo na 17 000 návštěvníků, na holešovickém Výstavišti (Incheba Open Air) a brány obou se otevřou v 15 hodin.

AVENGED SEVENFOLD

Skupina Avenged Sevenfold (označovaná často jen zkratkou A7X) byla vyhlášena jednou z klíčových skupin nové vlny amerického heavy metalu a uvedena na druhém místě v Ultimate Guitar's Top nejlepších deseti skupin desetiletí. Včetně letošní nahrávky Hail To The King vydali A7X do dnešního dne šest alb, za která získali řadu cen - např. Objev roku na MTV Music Awards (2006), několik Golden God Awards či "Album roku" od prestižního časopisu Kerrang! za desku Avenged Sevenfold. V loňském roce byli na Golden God Awards rovněž oceněni za "nejoddanější publikum". Koncertem na Aerodrome festivalu 17.6. se konečně splní sen i tisícům jejich českých příznivců.

 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL